Razpored in datumi Lige prvakov UEFA

ŠPORT

- Igre skupin Lige prvakov 2018-19 so se vrnile z razburljivimi tekmami

- Real Madrid je osvojil zadnjo izdajo, kar je njihov seštevek povzpelo na 13 naslovov



- NAIJ navede razpored tekem, datum in uro



Velikan španske lige Real Madrid začenja obrambo naslova v Ligi prvakov, ko v sredo, 19. septembra, na Santiagu Bernabeu pričakuje AS Romo.

V finalu izdaje prvenstva 2017/18 so premagali prvoligaša Liverpoola s 3:1.



Njihova zadnja zmaga na celini je še povečala njihovo prevlado v Evropi po osvojenem 13. naslovu.

PREBERITE ŠE: Mourinho pripravljen prepustiti Shawu in trem drugim zvezdnikom Manchester Uniteda nove pogodbe

Finalist prejšnje sezone Liverpool pozdravlja Paris Saint Germain na Anfieldu, saj upa, da bo nadaljeval svoj impresiven začetek te sezone.



Barcelona gosti PSV Eindhoven na Camp Nou, medtem ko se Club Brugge in Borussia Dortmund borita na uvodnem srečanju.

1. dan tekme 18. september

  • Barcelona proti PSV Eindhoven
  • Inter Milan proti Tottenham Hotspur
  • Club Brugge proti Borussia Dortmund
  • Crvena Zvezda proti Napoliju
  • Galatasaray proti Lokomotiv Moskva
  • Liverpool proti Paris Saint-Germain
  • Monaco proti Atletico Madrid
  • Schalke proti FC Porto

PREBERITE ŠE: Top 5 nogometašev, ki so odraščali v revežu



1. dan tekme, torek, 18. september

  • Skupina A: Club Brugge proti Dortmundu, Monaco proti Atleticu
  • Skupina B: Barcelona proti PSV Eindhoven (18:55 CET), Inter proti Tottenham (18:55 CET)
  • Group C: Liverpool v Paris, Crvena zvezda v Napoli
  • Skupina D: Galatasaray proti Lokomotivi Moskva, Schalke proti Portu

Sreda, 19. september



  • Skupina E: Ajax proti AEK Atene (18.55 CET), Benfica proti Bayern München
  • Skupina F: Šahtar proti Hoffenheimu (18.55 CET), Manchester City proti Lyonu
  • Skupina G: Real Madrid v Romi, Viktoria Plzeň v CSKA Moskva
  • Skupina H: Young Boys proti Manchester Unitedu, Valencia proti Juventusu

2. dan tekme, torek, 2. oktober

  • Skupina E: Bayern München proti Ajaxu, AEK Atene proti Benfici
  • Skupina F: Hoffenheim - Manchester City (18.55 CET), Lyon - Šahtar
  • Skupina G: CSKA Moskva v Real Madridu, Roma v Viktorii Plzeň
  • Skupina H: Juventus proti Young Boys (18.55 CET), Manchester United proti Valencii

Sreda, 3. oktober



  • Skupina A: Atletico proti Club Brugge, Dortmund proti Monaku
  • Skupina B: Tottenham proti Barceloni, PSV Eindhoven proti Interju
  • Group C: Paris v Crvena zvezda (18:55CET), Napoli v Liverpool
  • Skupina D: Lokomotiv Moskva v Schalke (18:55 CET), Porto v Galatasaray

Tretji dan tekme, torek, 23. oktober

  • Skupina E: AEK Atene proti Bayern München (18:55 CET), Ajax proti Benfica
  • Skupina F: Hoffenheim proti Lyonu, Šahtar proti Manchester Cityju
  • Skupina G: Roma v CSKA Moskva, Real Madrid v Viktorii Plzeň
  • Skupina H: Young Boys proti Valencii (18.55 CET), Manchester United proti Juventusu

Sreda, 24. oktober



  • Skupina A: Club Brugge proti Monacu (18.55 CET), Dortmund proti Atleticu
  • Skupina B: PSV Eindhoven - Tottenham (18:55 CET), Barcelona - Inter
  • Group C: Paris v Napoli, Liverpool v Crvena zvezda
  • Skupina D: Lokomotiv Moskva proti Portu, Galatasaray proti Schalkeju

Dan tekme 4 Torek, 6. november

  • Skupina A: Monaco v Club Brugge (18:55 CET), Atlético v Dortmund
  • Skupina B: Tottenham proti PSV Eindhoven, Inter proti Barceloni
  • Group C: Crvena zvezda v Liverpool (18:55CET), Napoli v Paris
  • Skupina D: Porto proti Lokomotiv Moskva, Schalke proti Galatasaray

Sreda, 7. november

  • Skupina E: Bayern München proti AEK Atene, Benfica proti Ajaxu
  • Skupina F: Lyon proti Hoffenheimu, Manchester City proti Šahtarju
  • Skupina G: CSKA Moskva - Roma (18.55 CET), Viktoria Plzeň - Real Madrid
  • Skupina H: Valencia proti Young Boys (18.55 CET), Juventus proti Manchester United

5. dan tekme, torek, 27. november

  • Skupina E: AEK Atene proti Ajaxu (18.55 CET), Bayern München proti Benfica
  • Skupina F: Hoffenheim proti Šahtarju, Lyon proti Manchester Cityju
  • Skupina G: CSKA Moskva - Viktoria Plzeň (18.55 CET), Roma - Real Madrid
  • Skupina H: Manchester United proti Young Boys, Juventus proti Valencii

Sreda, 28. november

  • Skupina A: Atlético proti Monacu (18.55 CET), Dortmund proti Club Brugge
  • Skupina B: PSV Eindhoven proti Barceloni, Tottenham proti Interju
  • Group C: Paris v Liverpool, Napoli v Crvena zvezda
  • Skupina D: Lokomotiv Moskva v Galatasaray (18:55 CET), Porto v Schalke

6. dan tekme, torek, 11. december

  • Skupina A: Club Brugge proti Atleticu, Monaco proti Dortmundu
  • Skupina B: Barcelona proti Tottenham, Inter proti PSV Eindhoven
  • Group C: Liverpool v Napoli, Crvena zvezda v Paris
  • Skupina D: Galatasaray v Porto (18:55 CET), Schalke v Lokomotiv Moskva

Sreda 12. decembra

  • Skupina E: Ajax proti Bayern München, Benfica proti AEK Atene
  • Skupina F: Šahtar proti Lyonu, Manchester City proti Hoffenheimu
  • Skupina G: Real Madrid - CSKA Moskva (18.55 CET), Viktoria Plzeň - Roma (18.55 CET)
  • Skupina H: Young Boys proti Juventusu, Valencia proti Manchester Unitedu

Cesta v Madrid

  • 17. december: žreb osmine finala
  • 12/13/19/20 februar: prva tekma osmine finala
  • 5/6/12/13 marec: povratna tekma osmine finala
  • 15. marec: žreb četrtfinala in polfinala
  • 9./10. april: četrtfinale, prva tekma
  • 16./17. april: četrtfinale, povratna tekma
  • 30. april/1. maj: polfinale, prva tekma
  • 7./8. maj: polfinale, povratna tekma
  • 1. junij: finale – stadion Metropolitan, Madrid

Top 3 najbogatejše ženske v Gani: Kdo so? | Yen.com.gh

Vaše zgodbe in fotografije so vedno dobrodošle. Pošljite nam sporočilo prek uradne osebe YEN Facebook strani.